jagaa

jagaa

sobota, 14 lutego 2015

Bądź wolnym człowiekiem. Plan.

Plan

Drodzy Rodacy!
Nadszedł czas zmian. Wiosna 2015 zapisze się chlubnym słowem na kartach historii jako wielki, pokojowy zryw Polaków w walce o odzyskanie wolności i tożsamości narodowej.
Bez względu na to, czy jesteś bezrobotnym, leśnikiem, emerytem czy rencistą, nauczycielem, uczniem, biednym czy bogatym – razem stańmy naprzeciw niesprawiedliwości i uciskowi, który serwują nam nasze władze! Przyłącz się do nas, bo będzie to jedyna szansa na lepszą przyszłość dla naszych dzieci!
W Polsce jest prawie 40 mln podobnych Tobie osób, którym system rządów niszczy życie i status społeczny. Ponad 2 mln Polaków wyjechało za granicę w poszukiwaniu lepszego życia. My, obywatele Polski, nie godzimy się na takie traktowanie i po raz kolejny jednoczymy się pod wspólnym sztandarem.
W myśl Konstytucji RP, rozdz.I art. 4: władza zwierzchnia w RP należy do narodu i to naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio. Najwyższy więc czas przejąć tę władzę! Mamy dość kłamstw, korupcji, obietnic bez pokrycia, złodziejstwa, ośmieszania kraju na światowej arenie politycznej, rodzinnych wielopokoleniowych klanów politycznych – bierzemy sprawy w swoje ręce!
Ma to być POKOJOWA REWOLUCJA: nie chcemy przemocy, nie będziemy walczyć z naszymi braćmi i siostrami, nie chcemy dewastowania wspólnego mienia i państwa, w którym żyjemy, nie będzie wulgaryzmów i prowokacji mogących wywołać interwencję policji i próbę zbrojnego stłumienia REWOLUCJI przez władzę. Nie damy im takiej możliwości! Chcemy rozdawać ciasteczka i wkładać w lufy karabinów policji kwiatki, chcemy zablokować POKOJOWO wszystkie możliwe obiekty władz, ministerstwa, Sejm, gminy i inne ważne ośrodki władzy. Musimy liczyć się z tym, że akcja potrwa nawet kilka miesięcy, począwszy od początku lata, jednakże działamy już teraz – zaczynamy ją nagłaśniać we wszystkich możliwych miejscach i formach. Potrzebujemy wszystkich tych, którzy zgadzają się z tym przesłaniem i wierzą w lepsze jutro. Potrzebujemy tysięcy działaczy i wolontariuszy, którzy bezinteresownie, w myśl słusznej idei, przyczynią się do transformacji naszej Ojczyzny. My już podjęliśmy odpowiednie działania… i potrzebujemy Twojego wsparcia!
Choć nikt o tym głośno nie mówi, Polska w oczach świata jest jak zbuk – z wierzchu ładna, w środku paskudnie śmierdzi. Nie pozwolimy na dalszy rozwój takiej sytuacji w naszym kraju i na świecie! Mamy DOŚĆ takiej polityki, wielomilionowych przekrętów, wykorzystywania władzy do własnych celów, mamy DOŚĆ okradania obywateli, poniżania ich i ustawiania wyborów! Mamy DOŚĆ!

Wiek, zawód czy status społeczny jest zupełnie nieistotny – nasza Ojczyzna potrzebuje każdego, dlatego stań razem z nami naprzeciw tyranii, stań się jednym z nas, bo MY JESTEŚMY Z TOBĄ I DLA CIEBIE. Czas naprawić nasz kraj i pozbyć się raka, który od dziesiątek lat niszczy nasz kraj od wewnątrz!
TO RZĄDY POWINNY SIĘ OBAWIAĆ SWOICH OBYWATELI, NIE OBYWATELE SWOICH RZĄDÓW!
Wiosna 2015 to czas zmian!
Anonymous Poland

 http://zjednoczeni.net/mmmpoland/plan/ Jesteśmy zmuszani do ostateczności, sprzeciwiamy się  uciskowi i tyranii.
Człowiek rodzi się wolny a Konstytucja ma tego bronić, jednak polskie realia są zgoła inne. 
Rząd działa na niekorzyść Polski i Polaków, nie liczy się z naszym zdaniem, ze zdaniem Narodu, do którego należy władza! Rząd jest tylko naszym przedstawicielem, który okazał się niegodnym powierzonej mu roli.


Niedawno sejm odrzucił nowelę ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, która miała podnieść kwotę wolną od podatku -  dla nas Polaków prezentów nie ma, ale już na sponsorowanie faszystowskiego banderyzmu  pieniądze z naszych kieszeni potrafili wyłudzić. Okradają nas, okłamują, wyniszczają Naród Polski. Rząd w Polsce nie sprawuje władzy, tylko dyktaturę, bo my ciągle coś musimy... Cały miesiąc człowiek musi myśleć tylko o opłatach, za to za tamto, za sramto, ciągle rachunki, coraz wyższe, niedługo będziemy musieli zapłacić podatek od firan w oknach!

Ja sprzeciwiam się tyranii rządu, który działa na szkodę Polski i Narodu Polskiego!2 komentarze:

 1. Tytułem wstępu (czyli coś, co powinno się znaleźć w księdze gości, ale nie znalazłem tu takiej): sam noszę się z zamiarem założenia bloga, toteż przeglądam od trzech dni różne inne blogi - nazwijmy to research środowisk. Twojego przejrzałbym dokładniej już wczoraj ale niespodziewałem się takich treści po logotypie. Jednakże traf chciał, że dziś natknąłem się na niego ponownie. I dobrze. Największe moje zainteresowanie wzbudzają komentarze polityczne - zwłaszcza te przesiąknięte sarkazmem, na szczęście uzasadnionym.

  A propos artykułu utrzymanego w rewolucyjnym nastroju: zajrzałem na zaproponowaną stronę zjednoczeni.net. Nie ma tam póki co żadnego planu, jak wyglądałby kraj po rewolucji oraz za wiele tam osób ślepo popierających tę skądinąd szczytną ideę (mało dyskusyjne komentarze, a przecież zakusy jednak rewolucyjne, choć umiarkowanie, to jednak)

  W zakończeniu padły mocne słowa, no bo przecież istnieją na świecie podobno gorsze tyranie. Ale niech to, co nas obchodzi zagranica, skoro to tutaj, jeszcze przed miedzą, taka rewolta się lęgnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam "księgi gości" - u mnie jest wolność, każdy może pisać gdzie chce ;) Do założenia bloga zachęcam gorąco, byleby nie był religijnie namaszczony ;)

   Odnośnie artykułu, ważne by ludzie zaczęli cokolwiek zauważać, by przestali się bać i nauczyli się mówić "nie", reszta sama przyjdzie. Dla mnie najważniejsze w tym tekście jest zdanie "W myśl Konstytucji RP, rozdz.I art. 4: władza zwierzchnia w RP należy do narodu i to naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio." - co podkreślałam na tym blogu już nie raz. Musimy zmienić np to, że jeśli Komorowski jest reprezentantem narodu, to stwierdzenie " Komorowski rządzi nieudolnie" - nie może być karane za "obrazę prezydenta" - to tylko taki mało istotny przykład, ale ludzie żyją w nieświadomości, nie znają swoich praw, nie potrafią myśleć logicznie, boją się. To trzeba zmienić. Wielcy przywódcy w końcu też zaczynali od małych, niesprecyzowanych planów...

   Tak, lęgnie się nam przed miedzą rewolta i niech tam zostanie, bo mamy swoje problemy, a kompleksy narodowościowe banderowskich pomyleńców nie obchodzą mnie. Dziadkowie moi przed takimi skurw.... musieli uciekać w II wojnę, po raz kolejny zaczynali wszystko od nowa.. i opowiadali czym to gówno śmierdzi, więc moje przekonania były, są i będą zawsze jednoznaczne. Zero współczucia dla odszczepieńców. Najbardziej żal mi dzieci, które najbardziej na tym cierpią.

   Usuń