jagaa

jagaa

poniedziałek, 16 grudnia 2013

CUDOWNA KRAINA - koniecznie obejrzyj ten filmik(aktualizacja 2013-12-19)

Poniżej wklejam w całości komentarz Barbary Silver, ponieważ uważam treść za bardzo istotną, oraz genialne uzupełnienie tego tematu.

Witaj ;) Kapitalna produkcja...

Z tymże do tego trzeba by jeszcze dodać rozpylane na PO-lskim niebie SMUGI CHEMICZNE (ze srebrem, strontem, kadmem i inszymi metalami ciężkimi w swym składzie), które zapatrzeni w swe umorusane buty, obywatele, wdychają każdego dnia pełną piersią (od co najmniej 3 lat), na joggingach, rowerkach i inszych maratonikach, przekonani, iż "świeże powietrze to samo zdrowie", przez co każdego roku, NA SAME TYLKO choroby nowotworowe, zapada kilkaset tyś. ludzi z czego 90 tyś. bezwarunkowo idzie do piachu. A to są tylko dane, którymi chwali się Śnięta Inkwizycja Medialna!

Podczas gdy obywatele tego mlekiem i miodem płynącego kraju zajmują się takimi pierdu-pierdu jak: kto i ile nie zapłacił podatku, albo ile paniuś na obcasach ssa(ssie?)... niemiłościwie nam panującemu nazi-Ryżemu, powoli acz stanowczo, trwa ZASTĘPOWANIE rdzennych obywateli tej krainy, przybyszami z daleka o śniadej cerze i kozojebczej pseudo-religii, co uwidacznia się każdorazowo: rzekomymi porachunkami kiboli na tle narkotykowym, a gdzie w ruch idą maczety ;)-
Do tego zatrudnia się kozojebców - w miejsce milionów bezrobotnych - we wszelkich miejscach strategicznych, jak np. szpitale, PO-licja, bła-haha-wojsko i na Wiejskiej, gdzie w krawacikach spijają śmietankę walcząc rzekomo z uwierającym ich wampirze dupy krzyżykiem.

Pseudo-Opozycja, powtarza w kółko jak mantrę: Módlmy się a rzekomo "konstytucyjnie-wybrane-władze" nie ważmy się OBALAĆ inaczej niż przez rzekomo "wolne i demokratyczne wybory", lecz gdy w grę wchodzi wspieranie faszystowskiej HOŁOTY (Swoboda) na Kijowskim Majdanie, pierwsi krzyczą przez mikrofon: Obalić Władzę i to zaraz!
No to jak to? Tam można, a u Nas nie??

Ta Cudowna Kraina, od dawna nie jest już Nasza. Za katarskie pieniądze sprzedana by - kiedy Nas już nie będzie zasiedlić ją mogła cała zachodnio-europejska swołocz nazi-islamska, z której ponad 60-milionami już sobie nie radzą biali politycy, głębokie lizidupy tzw. Monarchii świeckiej i duchowej. Wszak co to za różnica dla pedofili w sutannach, czy będą bić pokłony przed ukrzyżowanym czy przed mahomciem i allaszkiem? Ważne, że zachowają władzę i żaden więcej ateusz nie będzie nań krzyczał, obalał ich mity, żadna kobieta nie będzie domagać się równouprawnienia tak w profanum, jak i w sacrum, znowu będzie można straszyć "czarny lud" zaćmieniem słońca! Czy może zatem dziwić, że już dzisiaj sięgają po EMERYTURY? Wiedzą przecież, że NIE DOŻYJEMY tego czasu, więc czym prędzej robią skok na kasę, co by zachodni banksterzy nie obłowili się dając nogę przed czasem. I tylko "zahipnotyzowane-zombie obywatele" grzecznie siedzą w domkach i nie zmieniają tego Cyrku.... " fizycznie, mam na myśli.
Pardon za dosadny, autorytarny głos... Takie bowiem wywołał we mnie genialny ów filmik skojarzenia : / Pozdrawiam

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu dziękuję Ci za ten obszerny wpis. Jeśli pozwolisz, to dorzucę go pod filmikiem, bo uważam, że warto.
   Link do tego filmiku znalazłam na blogu p.Białczyńskiego.

   Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Jakiś czas temu ów filmik wrzuciłem także na swojego bloga. Daje bowiem mocno do myślenia i jasno pokazuje pewne ugruntowane już mechanizmy zawłaszczenia nie tylko naszych pieniędzy, ale też umysłów.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń