jagaa

jagaa

wtorek, 21 maja 2013

Katolicki wandalizm i pogarda wobec Matki Natury < z https://opolczykpl.wordpress.com/ >

Poruszyła mnie katolicka głupota i wandalizm. Po raz kolejny twierdzę, że jahwizm prowadzi do skrajnego debilizmu. Uważam, że katolicyzm jest zaprzeczeniem wszystkiego, co na tej Ziemi się znajduje, jest sprzeczny z prawami Przyrody, jest rakiem ludzkości, chwastem i plewami pośród kwiatów. Psychomanipulacja kleru - watykańskich indorów boga - prowadzi parafian do religijnego wariactwa. Katolicy mają obsesję na punkcie stawiania krzyży - symbolu egzekucji rzymskiej - kapliczek z wątpliwymi dziewicami i innych bałwanów. 
Szubienic katolickich jest już więcej niż psich kup na trawnikach. To jest chore, śmieszne i wkurwiające. Tak, klnę jak szewc i to ostro jak się zdenerwuję.

Pozwolę sobie wkleić tekst ze strony opolczyka w całości o przykładzie WANDALIZMU KATOLIKÓW.
P.S. A propo wandalizmu katolickiego;  Byłam świadkiem jak to przykładne katolickie, bogobojne małżeństwo, po drodze na niedzielną mszawicę czyli sumę, wywalało z bagażnika swojego auta wory śmieci do lasu. Tak zachowuje się "dobry" katolik....


Aktem skrajnego wandalizmu, niszczycielstwa i pogardy wobec Matki Natury i Przyrody było zrąbanie przez “nieznanych sprawców” – fanatyków katolików – 13 jodeł i buków. Wandalom-niszczycielom-przestępcom nie chodziło o drewno – ścięte drzewa pozostawiła ta dzicz na miejscu.
Rzeczywistym powodem tego żydłackiego wandalizmu była chęć “odsłonięcia” ukrytej wśród wyciętych drzew  rzymskiej szubienicy, ustawieniem  której pohańbiono pogański przez tysiąclecia szczyt Łysicy. Łysica była w przeszłości pogańską świętą górą. U jej podnóża znajdowała się pogańska świątynia. Zniszczona przez mściwe fanatyczne żydłactwo, które jego zwyczajem miejsce pogańskiej świątyni  przywłaszczyło sobie, plugawiąc je katolickim klasztorem. Razem z Łyśćcem Łysica była bardzo ważnym miejscem pogańskiego kultu naszych przodków.
Tak wyglądał do niedawna szczyt Łysicy z haniebną rzymską szubienicą, mało widoczną wśród drzew.

 A tak wygląda teraz to samo miejsce.
.
Tylko ślepiec nie dostrzeże faktu, że wandalom-niszczycielom-przestępcom zależało tylko i wyłącznie na tym, aby ich ukochaną rzymską szubienicę widać było z daleka! Policja i prokuratura powinne szukać przestępców wśród lokalnych gorliwych aktywistów żydo-katolicyzmu.
Nie pozwólmy żydłackiej dziczy bezkarnie niszczyć Przyrody.
W tym miejscu oświadczam, że jeśli haniebna rzymska szubienica na szczycie Łysicy zostanie zrąbana lub spalona to będzie to zgodne z moimi marzeniami!
Ponadto, skoro teren ten to ścisły rezerwat przyrody – to w pierwszym rzędzie należy usunąć z niego żydłacką rzymską szubienicę nie mającą nic do szukania na terenie ścisłego rezerwatu przyrody. Tam ma być obecna i panować tylko Matka Natura – a nie żydłackie symbole.
.
opolczyk
.

Kiedy zaczną wycinać jahwistyczne szubienice to otworzę wino i wypiję za to, będę świętować trzy dni. Ustalę nawet w swoim domu "dzień ściętej szubienicy".A te wasze krzyżackie bele i tak kiedyś robaki wpierdzielą.  
Na pohybel katolictwu!

11 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogłam inaczej - zdjęcia z całym artykułem są ze strony opolczyka - na tym blogu są umieszczane na bieżąco informacje na temat m.in. głupoty wyznawców bożka z penisem. A niszczenie Przyrody działa mi wyjątkowo ostro na nerwy.
   Barbaro, jahwizm (i inne religie objawione) jest sprzeczny z NAUKĄ, z logiką i z historią.
   Tak, masz rację, świat oszalał i się pomylił....
   A o cięciu dotacji NASA nie miałam bladego pojęcia, myślałam, że tam idzie najwięcej kasy, pciecież postęp, nauka, kosmos...hmm może niektórzy nie chcą, by ludzie za dużo widzieli i wiedzieli.
   Obrazek z wierzbą też jest z bloga opolczyka, jak Ci się podoba to chomikuj ;)
   Do ścięcia szubienicy z Łysicy przydałyby się aktywistki z Femen :)

   Pozdrawiam również serdecznie.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Dzięki, że piszesz o sprawach o których nie wiedziałam - zawsze to poszerza świadomość :)
   Odnośnie tych islamskich kretynów - oglądałam ten filmik nakręcony amatorską kamerą, na którym - w imię allaha zamordowano z zimną krwią żołnierza i na koniec ucięli mu głowę - okropne. Mam nadzieję, że dotrze to do ludzi i obudzą się, i w końcu pogonią tą hołotę. Islamskie gówno zalewa Europę a ludzie nic nie robią.
   Dodam jeszcze, że to co dzisiaj robią islamiści, jeszcze nie tak dawno robili to samo z "niewiernymi" chrześcijanie.
   Nic nie dzieje się przypadkiem, przypadkiem to można potknąć się o kamień..

   Czytałam wczoraj o Twoich trampkach :) - ja też fuck the system ;)
   A dlaczego?- dlatego, że jesteśmy niewolnikami sytemu.

   "Żyjemy w systemie w którym jesteśmy dymani na każdym kroku:

   - dymają nas politycy obiecując złote góry przed wyborami, dymają nas w telewizji pokazując jak jest super, dymają nas w reklamach wciskając kit na różne sposoby, dymają nas ubezpieczalnie swoim małym druczkiem, dymają nas nawet w klepach swoimi super promocjami" -cyt.z bloga fuckthesystem.pl

   A mnie to już nic nie dziwi..

   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Witaj Dobrosławo,
  widzę, że temat drzew to jakieś wiosenne przekleństwo :( To chyba dlatego, że wiosną, kiedy czeka się na zieleń, takie skretyniałe akty wandalizmu bolą bardziej. Wstrętne jest to bezmyślne panoszenie się najgorszych świrów z KK. Niczego nie zrozumieli i zrozumieć nie zamierzają... Żałosne :(

  Oj tak... też potrafię kląć, zwłaszcza "na taką okoliczność..." ;)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Beth,
   Wandalizm i niszczenie naszej Matki Natury jest w kanonie biblijnym wyznawców trupa na krzyżu. cyt. „ Czyńcie sobie ziemię poddaną " (Rdz 1, 28)
   Dzisiaj ważniejsze są betony niż drzewa. Wycina się stare drzewa "dla estetyki miasta" (?!)
   Niedługo będziemy świadkami następnego debilizmu katolików - będą świętować boskie ciało cielca ubitego za prowadzenie polityki przeciw Rzymowi....Tysiące brzóz pójdzie do ścięcia bo poje*by uroili sobie w tych pustych łbach, że te brzozy "chronią przed złymi duchami" - już gorszych złych duchów od jahwistów nie ma! Oczywiście że drzewa chronią, mają moc, życiodajną energię - ale jak są żywe a nie ścięte! Katabasy piorą owieczkom mózgi już od narodzin i potem durne takie latają i świrują.

   Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Kochana Dobrosławo!
  W pełni popieram Twój pomysł ustanowienia święta "Dnia ściętej (rzymskiej) szubienicy".
  Mam wszakże jedną prośbę - zanim rozpoczniesz trzydniowe świętowanie z okazji wycinania jahwistycznych szubienic, wspomnij o mnie , starym druchu, opolczyku - i zaproś mnie. Chciałbym wespół z Tobą i Twoim mężem świętować wspólnie powrót naszych słowiańskich Bogów.

  Na pohybel katolictwu!

  Sława Bogom!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochany opolczyku!
   Oczywiście, że na ów święto "Dnia ściętej rzymskiej szubienicy" zostaniesz wraz ze swą białogłową zaproszony koniecznie.
   Tak, nasi Bogowie, tudzież Boginie, powrócili. Nasza Tradycja Słowiańska trwa nadal. Więc świętujmy! :)

   Sława Bogom i pamięć Przodkom!

   Usuń
 4. DODAM, że: "Wojciech Swiatkowski, dyrektor Swietokrzyskiego Parku Narodowego, zawiadomil o tym bulwersujacym zdarzeniu Ministerstwo Srodowiska.

  W wyslanej do Warszawy informacji napisal, ze w nocy z 15 na 16 maja przy szlaku turystycznym na wierzcholku Lysicy, wokol stojacego tam drewnianego krzyza, wycietych zostalo 13 jodel i bukow w wieku od 30 do stu lat. Wszystkie drzewa po scieciu zostaly pozostawione na miejscu. Przestepstwa tego dokonano na obszarze objetym scisla ochrona.
  (...)
  calosc: http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,13932585,Pila_w_serce_gor__Na_szczycie_Lysicy_wycieto_13_jodel.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko ok, ale po co te "żydłackie" wszechobecne wtręty. I co to po polsku znaczy? Jakaś obsesja?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie znaczenie słowa "żydłacki" znaczy patologicznie wypaczoną rzeczywistość poprzez fanatyzm religijny, a bardziej precyzyjnie - wyznacznik religii monoteistycznych pochodzenia abrahamicznego.

  OdpowiedzUsuń