jagaa

jagaa

poniedziałek, 2 marca 2015

Kiedy człowieka krew zalewa...

Po ciężkim dniu pracy wracamy do domu, po obiedzie i odprężającej kawie siadamy przed internetem, by zobaczyć co w świecie piszczy. Człowiek ma nadzieję, że się zrelaksuje, pośmieje, a tu czytasz... i cię krew zalewa! Adrenalina skacze jak po pięciu kawach! 
Prezydent zrobił z siebie pośmiewisko w Japonii, oczywiście z Polaków także, w końcu nas reprezentuje, ponadto Komorowski naraża Polaków na niebezpieczeństwo - bo kuźwa ze wstydu, to myślałam, że zawału dostanę. I co? Czy naród polski czuje się urażony tym, że nasz prezydent "dał ciała" i ukarze swojego "reprezentanta", który nie potrafi zapamiętać 16 punktów etykiety? Myślę, że po wszystkich spłynie jak po kaczce i  polecą z językiem na brodzie na kolejne wybory, bo poczują się ważni i będą łudzili się marzeniami, że na coś mają wpływ. 


Niewolnicy systemu, którzy nie widzą, nie słyszą i nie mówią??...
 
http://fakty.tvn24.pl/wideo-dnia,95/27-02-japonia-bronislaw-komorowski-do-szefa-bbn-chodz-szogunie,519561.html Prezydent zachował się jakby został przypadkiem oderwany od pługa, a tymczasem sądy w Polsce zabawiają się w skazywanie, uwaga- tu mamy dowcip roku - FIGLARZA ZA FIGLE! No ku*wa ręce opadają! Wardęga - znany dowcipniś, został skazany na miesiąc pozbawienia wolności za filmik
"Grandpa prank" w którym perfomer miał rzekomo biegać po centrum handlowym w Warszawie bez bielizny i udawać, że załatwia się do kosza na śmieci. 
Obejrzyjcie filmik, to przekonacie się, że na podstawie domniemywań i fantazji sędziego można skazać człowieka! Może sędzia miał fantazje seksualne związane z Wardęgą lub ze starszym panem (za którego figlarz się przebrał hmmm a może to nie był Wardęga).... :) i.... tylko mu się wydawało, że widzi fallusa na filmie. Kurczę, przecież żeby udowodnić Wardędze winę, muszą mieć dowód na to, że latał z gołą pupą w miejscu publicznym, więc jeśli sąd ma być sprawiedliwy to proszę o filmik gołej życi Wardęgi! :))))) 
Poniżej komentarz Wardęgi z https://pl-pl.facebook.com/sawardega

SA Wardęga z: Sylwester Adam Wardęga
Aktor/reżyser · 1 524 992 osoby lubią to
· 3 godz. ·
I lost my freedom because of "Grandpa Prank" ;/
Właśnie dostałem wyrok skazujący mnie na miesiąc pozbawienia wolności
Chodzi o film "Grandpa Prank" i sytuację, w której rzekomo biegałem po Złotych Tarasach ze spuszczonymi spodniami oraz sytuację, w której udawałem załatwianie potrzeby fizjologicznej do pojemnika na śmieci. Ok, rozumiem, nie wolno biegać bez majtek w miejscu publicznym... ale, przecież miałem na sobie spodenki. Mój kolega w postprodukcji zablurował moje okolice bikini Emotikon grin...i chyba dobrze mu to wyszło bo sąd dał się nabrać i bez dowodów skazał mnie za bieganie bez majtek... nie o taką Polskę walczyliśmy Emotikon tongue Rozumiem, że polskie sądy wkrótce skażą Tyriona Lannistera za zabicie ojca kuszą w wychodku - Dowody też są niezaprzeczalne Emotikon smile
Po drugie... z Centrum Handlowego wyrzucono wtedy Dziadka... a po 10 minutach wrócił Wardęga bo zgubił rękawiczkę. Skąd pewność, że Dziadek był mną? Czy w tym kraju bez dowodów można kogoś skazać? Ależ owszem... czemu nie? Wardędze za całokształt wyrok pozbawienia wolności należy się! Trzeba się odwołać i liczyć na uczciwy proces. Jak przegram to kupcie mi proszę mydło w płynie... bo nie chciałbym, żeby zwykłe mi spadło pod prysznicem...
Mimo wszystko ja się nie poddaję, dalej będę robił swoje Emotikon smile już niedługo 3 mln subskrybentów Emotikon smile może uda się dobić do okrągłej liczby przed uprawomocnieniem wyroku
Subskrybujcie: https://www.youtube.com/user/wardegasa?sub_confirmation=1


To nie pierwszy problem Wardęgi z "prawem". Został ukarany za ciasteczkowy telefon :)))))))))))
Oczywiście dla sądów ciasteczkowy telefon to sprawa najwyższej wagi państwowej a my płacimy na "śpiące księżniczki" - filmik poniżej.


Oczywiście bańka mydlana, w której były moje ostatnie krople marzeń o sprawiedliwych sądach w Polsce prysła. Ten wyrok to jest PROFANACJA ORGANU PAŃSTWOWEGO powołanego do stosowania prawa!!!!
Pedofile w sukienkach latają po wolności a ludzi karze się za poczucie humoru, prezydent ze swoim czarnym humorem myśli, że zaszpanił Japończykom a zrobił z siebie klowna. Polska rzeczywistość.....hm...czy to aby Polak?
Jakbym nie miała szacunku do Urzędu Prezydenta RP, to powiedziałabym, że prezydent to debil, w związku z tym tak nie powiem.  ;)2 komentarze:

  1. Absolutnie nie zdziwi mnie fakt, jeśliby "Komor" został wybrany ponownie. Robi się trochę szumu medialnego, wrzawy i owacji, wyciąga z kapelusza jakieś Dudy i blond Ogórki, stwarza pozory realnej i zaciętej realizacji, a zapewne wszystko już jest podpisane i ugruntowanie odpowiednimi klauzulami.

    Tym którzy liznęli nieco problem wiadomo, że "układ" nie dopuści do głosu "człowieka z marsa". Na takie cuda nie ma co liczyć. A "Komor" jakby nie patrzeć już raz został wywindowany przez odpowiednie towarzystwo do "dzierżenia steru". Zatem raczej obstawiam powtórkę z rozrywki, gdyż pożytecznych idiotów na odpowiednich stanowiskach "układ" potrzebuje zawsze.

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. I śmieszno i straszno ....niestety...

    OdpowiedzUsuń