jagaa

jagaa

sobota, 17 stycznia 2015

Fetysz, zboczenie czy nowa orientacja seksualna? Katolik bezcześci zabytki kultury słowiańskiej.

A nie mówiłam?
Ruch Narodowy  to nie żaden ruch patriotów polskich, to nie ludzie walczący o lepszą Polskę, to nie polskość, tylko kolejna krucjata na niewiernych. 
Zawsze wywrotowców religijnych wrzucam do jednego wora z napisem "fanatyzm religijny".
Winnicki jest tego przykładem, niestety. Z takimi ludźmi nie da się walczyć  o nasz kraj, Winnicki z jednej strony dużo pieje o Polsce - że jest słowiańska i chrześcijańska, a z drugiej bezcześci te nasze słowiańskie symbole. Rozdwojenie jaźni? Dwulicowość? Czy analfabetyzm?

Winnicki w wikipedii jest opisany jako "polski polityk" - oczywiście odebrałam to jako żart, powinno pisać raczej "marny celebryta" lub "łowca meduz".

http://polska.newsweek.pl/robert-winnicki-i-patriotyczne-awantury-na-zebraniu-unii-stowarzyszen-i-organizacji-polskich-ameryki-lacinskiej-jana-kobylanskiego-na-newsweek-pl,artykuly,275350,1.html 


W swojej odpowiedzi na zdjęcie, które ukazuje prawdziwą twarz chrześcijańskiego celebryty, nie przeszło katolusowi przez gardło słowo "przepraszam", nauczony klęczennictwa i poddaństwa bezwzględnego, indor, który nie potrafi z honorem przeprosić.


Mówiąc, służebniku watykański Winnicki, "tworzymy armię, która przywróci porządek" trochę się żeś przejęzyczył, otóż powinno być: tworzycie grupkę zawalidróg, która robi z siebie klownów. Jeszcze chłopczyku nie dorosłeś i nie wiesz, co to znaczy patriotyzm i walczyć o kraj, zamiast politologią, która ci idzie z marnym skutkiem, naucz się historii, polskiej historii a nie watykańskiej.

Opolczyk miał rację, że on "Jest zbyt durny, aby pojąć, że robi źle."

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/16/tzw-ruch-narodowy-katodebilna-swolocz-a-stowarzyszenie-niklot-i-nadjordanczyk-bialczynski-obudzili-sie-z-reka-w-nocniku/

Katolikowi Winnickiemu, który bezcześcił zabytki pogańskiej kultury słowiańskiej, proponuję zakończyć sadomasochistyczne praktyki na kamieniu i dosiąść jakąś cieplejszą niedźwiedzicę ... będzie bardziej ludzko.... :)
 Powyżej; duchowe zombi, które nie wie co czyni.

https://bialczynski.wordpress.com/2015/01/12/wandal-winnicki-z-ruchu-narodowego-bezczesci-religijne-symbole-polskich-rodzimowiercow/

"Dla mnie nie ma tłumaczenia, że zdjęcie jest nieaktualne bo fakt jest faktem i nie usprawiedliwia tego upływ czasu gdyż jak widać na zdjęciu nie był małym dzieckiem, któremu takie poczynania uszły by na sucho. To jest piękny przykład dla młodzieży towarzyszu Winnicki. Już samo nazywanie kogoś „trollem” świadczy o poziomie człowieka, który kolokwialnie mówiąc, łyknął bakcyla na bezczeszczenie miejsc historycznych.
Historii ziem polskich nie da się „przy okazji cenić” i odrywać od wierzeń. Sam zapis w odpowiedzi
(którą, przy okazji, cenię w oderwaniu od kontekstu religijnego)” świadczy o braku szacunku
dla Rodzimowierców. Sama próba nawoływania nas do wrażliwości gdy w naszym otoczeniu będą miały miejsce „akty umyślnie antykatolickie” jest potwarzą zarzucającą nam brak tej wrażliwości.

Może studia z zoologii załatwiły by sprawę rozróżniania zwierząt gdyż to nie jest osioł waszego boga, którym podróżował po żydowskim świecie.

Z całego serca życzymy wyznawcom religii judeochrześcijańskiej wrażliwości takiej, jaka występuje w narodach Słowian."
                                                                                                   Masław znad Warty

https://www.facebook.com/712421462178936/photos/a.712441318843617.1073741827.712421462178936/761737177247364/?type=1&theater


1 komentarz:

  1. Człowiek dosiadający niedźwiedzicy chce być jak Piłsudski na kasztance a wyszedł jak Jarek na kocie. Moja ocena tego jest taka; nie potrzebujemy wodza tylko jedności w narodzie. Jeśli osobnik jego pokroju myśli inaczej to dziwię się, że dostał polskie obywatelstwo :) Pozdrawiam Słowiankę

    OdpowiedzUsuń