jagaa

jagaa

niedziela, 2 listopada 2014

Aria - nasz kolejny Domowin

Wczoraj przeglądając bloga Anthony Garden trafiłam na zdjęcie kotka, który jest bardzo podobny do naszej małej psotki :) i przypomniałam sobie, że nie pochwaliłam  się naszym małym Domowinkiem.
Aria - żbikowaty psotnik o przyśpieszonych jednostajnie ruchach jest wszędzie, a jak gdzieś jeszcze jej nie ma to znaczy, że już tam była ;) Aria nie lubi najbardziej grawitacji, ponieważ ta nie pozwala jej dotrzeć do jedynego miejsca w domu - nie potrafi chodzić po suficie - to jedyne miejsce w domu, gdzie nasze żbikowate nie potrafi dotrzeć. Ogólnie Aria sprawia wrażenie nadpobudliwego kotka, wszystko ją interesuje, wszędzie chce wejść, po jedzeniu za bardzo wywija, więc często mamy podłogowe blusy ;)
Aria - fot.Mary$ka


2 komentarze:

 1. Rzeczywiście podobieństwo niebywałe. Piękna ta Twoja Aria,a bystrość widać w oczach. Nasz młody samiec ma na imię Tyrion, to wielki spryciarz.i łakomczuch :) Głaski dla Twojej kici :)) i pozdrowienia dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aria również zalicza się do łakomczuszków ;) Jest jej wszędzie pełno, bynajmniej rozrusza trochę naszą starszą kicię Balbinkę, która jak dotąd ceniła sobie spokój i leniuchowanie ;) a teraz wielkie zmiany..
   Pozdrawiam i głaski dla kiciusia :)))

   Usuń