czwartek, 14 lutego 2013

Pieronek - bp kościoła katolickiego popiera pedofilię?

UWAGA! TREŚCI NA TYM BLOGU MOGĄ OBRAŻAĆ UCZUCIA RELIGIJNE!!!!!!!!!!!!
 
 Dla kleru, od krzywdzonych dzieci jest ważniejsza wiara i interesy kościoła.
Dla Ratzingera,  od problemu pedofilii wśród księży ważniejsze było przywrócenie lefebrystów i inkwizycji do łask.
Dla Pieronka homoseksualizm, zdrada, nadużywanie alkoholu, nieuczęszczanie na mszę itd jest "wielkim grzechem" a pedofilia? A pedofilia na Pieronka to taka namiętność, którą dał bóg, a co daje bóg trzeba brać...

SKANDAL I OHYDZTWO!

Średnio inteligentna małpa wie, że dzieci należy chronić! A biskup daje jasno do zrozumienia, że skoro pedofilia była, to niechaj i będzie.
Jak można używać słowa "namiętność" mówiąc o dzieciach????

Pieronku: PEDOFILIA W KOŚCIELE KATOLICKIM bierze się z urojeń w głowach waszych! Ta wasza "wstrzemięźliwość i celibat" powoduje te wszystkie zboczenia!
Debil zrozumie, że skoro natura dała nam popęd seksualny - dla podtrzymania gatunku - to należy z niego korzystać - a tłumienie takich emocji powoduje zaburzenia w waszych chorych łbach!
Poza tym, twierdzisz chłopie, że są ważniejsze rzeczy od pedofilii?  Przecież dzieci to przyszłe owieczki z których kościół będzie doił kasę. O przepraszam, kościół już z nich doi od narodzin: chrzest-za opłatą, komunia-za opłatą... No więc dzieci, to dochodowy biznes dla was, więc dlaczego Pieronku twierdzisz, że "są rzeczy ważniejsze"? Czy nie należy o interes dbać zamiast go gwałcić?Jakby natura by chciała żeby księża żyli w celibacie, to by stworzyła "księży bez penisów"!!! A wy zamiast znaleźć sobie babę i korzystać z życia jak dane jest człowiekowi, to szukacie "podniet" wśród "owoców zakazanych".

Codziennie coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że kościół katolicki to zaraza znad jordanu, to choroba społeczeństwa , to rak ludzkości.

Szkoda słów na takich popaprańców, ale o tym problemie należy mówić, bo za długo już indory z Watykanu tuszowali ten problem.

Będąc rodzicem MAM PRAWO do sprzeciwienia się skandalicznej wypowiedzi Pieronka, bo uważam, że jest to popieranie pedofilii a nawet zachęcanie do niej.

Jako osoba publiczna, ten człowiek powinien być ROZLICZONY z tych słów jak najszybciej.
Dobro dzieci jest najważniejsze!! Nie ma nic ważniejszego od dobra dzieci, żaden bóg, wiara, religia nie jest ważniejsze od dzieci! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz