jagaa

jagaa

piątek, 1 lutego 2013

Fundusz kościelny został przywrócony - premier nadal trzyma się sutanny?

To już jest szczyt bezczelności! Premier wraz ze swymi przydupasami robi z wyborców idiotów. Mydli oczy obiecankami a potem wypina się...
Cichcem przywrócili fundusz kościelny- czyli nadal będziemy okradani a nasze pieniądze m.in. będą trafiać do sutannowych darmozjadów.
Jestem za tym, by cały ten jahwistyczny kler zwracał się o wypłatę do swojego szefa, który grzeje tyłek w watykańskich murach.

Oto artykuł, który znalazł mój mąż na onecie - strasznie mnie wkurzyła ta wiadomość!!!!!! -

Gawkowski: rząd chciał ukryć to kompromitujące wydarzenie

  Przemysław Henzel

Onet

 

 - Fundusz Kościelny został przywrócony w dość zaskakujący sposób. Najwyraźniej koalicja PO-PSL chciała ukryć to kompromitujące wydarzenie – mówi w rozmowie z Onetem Krzysztof Gawkowski. Sekretarz generalny SLD zapowiedział, że jego partia będzie dążyć do likwidacji Funduszu. Wczoraj politycy Sojuszu złożyli projekt odpowiedniej ustawy w tej sprawie.

Podczas ostatniego posiedzenia Sejm przywrócił Fundusz Kościelny "pomiędzy" głosowaniem nad wotum nieufności dla Bartosza Arłukowicza i odrzuceniem trzech projektów ustaw o związkach partnerskich.
– Sejm, głosami posłów Platformy Obywatelskiej, popełnił trzy błędy. Fundusz Kościelny rzeczywiście został przywrócony pod osłoną pozostałych wydarzeń i nie zostało to zauważone przez opinię publiczną – zwraca uwagę Krzysztof Gawkowski w rozmowie z Onetem. (...)

Cały artykuł na str http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/gawkowski-rzad-chcial-ukryc-to-kompromitujace-wyda,1,5408849,wiadomosc.html

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz