jagaa

jagaa

piątek, 29 kwietnia 2011

Towarzystwo ochrony najstarszych drzew w Polsce

Najstarsze drzewa w Polsce

Redaktor: Administrator
20.03.2011

źródło:http://www.slowianskawiara.info.pl

Starosłowiańska Świątynia Światła Świata oraz Najstarsze Drzewa .blogspot.com-
http://najstarszedrzewa.blogspot.com/ OGŁASZAJĄ 1 i 2 MAJA – nie żadnym tam świętem robotniczym , nie żadnym tam dniem flagi – OGŁASZAJĄ te dni, 1 maja – Świętem DRZEWA i BORU oraz 2 maja – Świętem Najstarszych DRZEW.

ZZW Słowiańska Wiara przyłącza się do działań Towarzystwa Ochrony Najstarszych Drzew w Polsce. Postaramy się informować na bieżąco o inicjatywach towarzystwa oraz brać w nich czynny udział. Osoby zainteresowane pomocą w promocji i celebracji święta Boru oraz święta Najstarszych Drzew, proszone są o kontakt. Prosimy również o przesyłanie zdjęć pięknych, starych drzew z Waszej okolicy. Przyłączamy się również do apelu Czesława Białczyńskiego:
„Zawieście na gałęziach Świętych Drzew i Krzewów kolorowe wstęgi poświęcone bogom – we wszystkich barwach Tęczy – Pani Barw – Niech te Bajory i Bajorki świadczą wszędzie gdzie jesteście i wyznajecie Wiarę Przyrodzoną o tym, iż prastare obrzędy są obchodzone i że prastarzy Bogowie Słowian są obecni na TEJ ZIEMI, w życiu naszego kraju, że wy sami jesteście obecni, i że Słowiańska Wiara Przyrodzona trwa i ma się w Polsce dobrze.”

       Aleja Siedmiu Dębów z czasów Chrobrego, Las Kazimierski- Wielkopolska
Dąb fot.Dobrosława


Aleja Dębów - Las Kazimierski, fot.Dobrosława


Dęby, fot.Dobrosława

Dąb, fot.Dobrosława

                                                         

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz