jagaa

jagaa

środa, 9 września 2015

Fanatyzm religijny zalewa Europę pod płaszczykiem "koniecznej" imigracji

Już niedługo takie sceny będziemy mieli również w Polsce. Imigranci się rozgoszczą, a rozgoszczą się na pewno, ponieważ "polski" rząd szykuje im grubą kasę socjalu. Biedni Polacy dostaną ochłapy a "imigranci" będą hasać w najlepsze. 
Narodowcom zabroniono manify w Warszawie, ponieważ  " demonstracja godzi w prawa i wolności innych osób, co zgodnie z ustawą o zgromadzeniach pozwala na zakazanie protestu."
...hmmm a co powiecie na manifę poniżej? Takoważ nie godzi w prawa i godność innych osób? Aż włos na głowie się jeży...A w POZNANIU pozwolili:UE chce nam zaaplikować taką "tabletkę nasenną" o której mówi eks-muzułmanin w filmiku poniżejTeraz pewnie, pod wpływem propagandy płynącej z tv, zarzuci się mi, że jestem rasistką :) tak jestem takowa, ponieważ mam obawy patrząc na to, co wyprawia dzicz i jak siłą próbują narzucać ludziom swoje chore przekonania.
Ucywilizowani Europejczycy, rzecz naturalna, litują się nad imigrantami( bo uciekają przed isis, bo uciekają przed biedą, bo uciekają w poszukiwaniu lepszego życia) - pomagają im, a jak odwdzięczają się piewcy mahometa, którzy drą papy "allah akbar" również wtedy, kiedy mordują ludzi...

Muzułmańscy imigranci brutalnie zgwałcili szefową placówki imigracyjnej, a następnie próbowali ją zabić. Do dramatu doszło w w mieście Fiugii nieopodal Rzymu

Dlaczego o tym nie mówi tv?

Filmik poniżej - imigranci, którzy z wdzięczności za gościnę wyrzucają wodę i jedzenie na tory - zapewne w imię boga...
Poniżej filmiki jak "uchodźcy" uciekający ponoć przed śmiercią traktują europejski "raj".......Poniżej dzicz w Grecji:Poniżej dzicz na Węgrzech:Poniżej; muzułmanie potrafią wytłumaczyć się z każdej zbrodni, tak nakazuje im koran... to powinno dać do zrozumienia tym, którzy tak ochoczo chcą ugościć "uchodźców"....
Drastyczna prawda; muzułmanie nie chcą się integrować!Miłość bliźniego w islamie:Dziwne, Afryka taka duża i nie znaleźli tam "lepszego życia".... ????"Terroryzowanie jest częścią islamu"NIEWYGODNA PRAWDA O ISLAMIE: muzułmanie znęcają się nad kobietami!I nikt mi nie wmówi, że islam jest "religią" pokoju, że muzułmanie chcą się integrować.. to są wypaczeni umysłowo dzikusy, którym tylko udało się "zejść z drzewa"... nic poza tym. 
Wsadźcie sobie ten swój islam w du..ę i migrujcie gdzie indziej, może na Antarktydę, tam na pewno poczujecie się jak u allaha za piecem.
 
 

10 komentarzy:

 1. Aż mi się włos jeży. Wszystko idzie ku zagładzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy bałagan zawsze ktoś musi posprzątać.

   Usuń
 2. Destabilizacja Europy postępuje. Proces ten wspierają czynnie środowiska syjonistyczne w USA, przy gorliwym wsparciu "grup dywersyjnych" wewnątrz UE. To już trwa. Można pokusić się o tezę, że waży się właśnie przyszłość Europy zachodniej i krajów go tworzących. Nasza sytuacja jest jednak niewiele lepsza. Kraj cały czas rządzony jest przez sprzedajną mafię która nie kiwnie palcem, by przeciwstawić się patologicznym zaleceniom Brukseli. Nie ma cudów. W dodatku Polska jest pozbawiona bezpieczeństwa ekonomicznego. Jesteśmy zadłużonym i zastraszonym kraikiem, który nawet po rewolucyjnej zmianie władzy (jeśli hipotetycznie taka sytuacja by wystąpiła), nie ma możliwości samostanowienia, gdyż de facto nie istnieją jakiekolwiek oszczędności Państwa, a przemysł w 99% jest już zniszczony, bądź wykupiony przez obcych inwestorów.
  Generalnie już jesteśmy pod okupacją. Nie odczuwamy jeszcze tego tak dotkliwie, bo (póki co) płynie strumień srebrników z zachodu. Ale w każdej chwili może nastąpić zakręcenie kurka z forsą. I wtedy dla przeciętnego Kowalskiego stanie się jasne, że to w rzeczy samej- koniec. Jako dłużnik nie mamy żadnych przywilejów i praw a tylko obowiązki wobec wierzycieli. Obecnie zaciągamy nowe kredyty na spłatę starych, a bilans długu przekroczył kwotę 370mld.dolarów!
  Jeśli zaprzestaniemy zaciągać kolejnych pożyczek (bez względu z jakiego powodu), to błyskawicznie wprowadzona zostanie wobec nas polityka roszczeniowa brukselskiej mafii. A ponieważ nie jesteśmy w stanie oddać nawet ułamka zaciągniętej kwoty, to w zaistniałej sytuacji widzę dla nas tylko jeden scenariusz. Rewizję granic i pozbycie się części terytorium kraju na rzecz jewropejskich mocodawców.

  Chciałbym się bardzo mylić w tej prognozie i staram się wciąż myśleć pozytywnie, ale jest to coraz trudniejsze :(

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mylisz sie :) myśl bardziej pozytywnie. Polacy potrafią się zjednoczyć, kiedy zostaną przyciśnięci do muru.

   Pozdrawiam


   Usuń
  2. Mariolu, by się zjednoczyć potrzebna jest pewna baza. Jakiś mocny fundament, dzięki któremu nie tylko uda się opracować i skorygować odpowiednie plany i założenia, ale tez taki, który stanie się zapleczem podczas wprowadzania ich w czyn. Świetnie ilustrują to przykłady z historii czyli...powstania narodowe. Tylko jeden raz, takowe nie zakończyło się upokorzeniem i niepotrzebną rzezią- Powstanie Wielkopolskie. I tylko dlatego, że przed jego wybuchem dokonano na prawdę imponującej pracy organicznej, utworzono i zmodernizowano porządne zaplecze, które poprzez oddolne działania zapewniło Polakom doskonały start do konfrontacji z zaborcą.

   Dziś nic takiego nie istnieje nawet wybiórczo, zaś przyciśnięty do muru Polak nie zrobi nic, kiedy jest głodny, uwłaszczony i nie może liczyć na żadne realne fizyczne wsparcie dla swoich idei. Bo też niby skąd?

   Usuń
  3. Miałam na myśli te "mniejsze DUŻE czyny", np. http://wiadomosci.onet.pl/lodz/nieudana-proba-eksmisji-ciezarnej-kobiety-w-lodzi/v66f74
   Właśnie kiedy Polak jest głodny i wie, że nie ma nic do stracenia, to wtedy idee i wola walki przychodzą same.

   Usuń
 3. Drastyczna prawda; Polacy nie chcą się integrować ! Ta wypowiedz znalazlam na fejsbuku , ale podpisuje sie nia calym sercem , bo wiedze to codziennie ( w Anglii mieszkam 15 lat) : W UK wyglada to tak. Duzo Polakow sie nie miesza. Zyja w swoich grupach, robia zakupy w Polskich sklepach po czym siedza i ogladaja polsat. Pracuje troche jako tlumacz i spotykam ludzi ktorzy lata juz tutaj sa i nie umieja sie porozumiec na najnizszym poziomie. Nie mowie o wszystkich ale Polacy z mojego doswiadczenia sa bardzo nietolerancyjni ale wymagaja byc tolerowani. Polacy sa czesto tacy , jak te osoby , ktorych sie obawiamy I wyzywamy , o zgrozo .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "spotykam ludzi ktorzy lata juz tutaj sa i nie umieja sie porozumiec na najnizszym poziomie" - kto z kim nie potrafi się porozumiec?
   Porównujesz nawałnicę nieucywilizowanej dziczy, nawołującej do morderstw na niewiernych bo bóg tak chce do Polaków? Zmień leki.
   Czy Polacy w Anglii odprawiają modły zakłócając życie innych ludzi? Czy Polacy próbują zmusić cały świat żeby wierzył w to co oni? Czy to Polacy sieją terroryzm na świecie, podkładają bomby w szkołach? Polacy nie chcą się integrować z islamską hołotą w Polsce! Jak chcą stawiac meczety to niech to robią u siebie, jak chcą prawa szariatu, to niech to robią u siebie. Afryka to duży kontynent, dla każdego wystarczy miejsca.
   Polacy są tolerancyjni, ale do czasu. Nasza tolerancja się skończyła kiedy dochodzi w naszym kraju do absurdów, do patologii polityki, kiedy to wyrzuca się kobetę w ciąży, z dziećmi na bruk a imigrantom szykuje się ciepłe gniazdka, kiedy dla nas nie ma pracy a dla imigrantów "musi" się znaleźć, kiedy dla naszych dzieci nie ma miejsca na leczenie a dla imigrantów jest zapewniona stała opieka medyczna nawet specjalistyczna z friko, kiedy ludzie, którzy powinni już dawno brzuchem do góry leżeć na emeryturze muszą zapierd...ć do 67 roku życia, kiedy nas okradają rządzący a imigranci dostawać by mieli wszystko za darmo????? bo życie się im nie ułożyło? To Polska młodzież musi zapierd...na zmywaku w UK - dla nich nie ma pracy - a rzad sprowadza nam obce gęby na utrzymanie???? Nie mamy kasy dla siebie i jeszcze będziemy musieli utrzymywać obcych, których się obawiamy. Unia jewropejska sypnie kasą tylko jednorazowo, potem poleci z naszych kieszeni.
   Nie chcę w Polsce islamu, muzułmanów i innych oderwanych od rzeczywistości urojeń.
   A na Polaków proszę nie bluźnić, jak się nie podoba to integruj się z muzułmańcami, w pierwszym filmiku jest pokazane jak wygląda "integracja" w islamie.

   Usuń
  2. Tak sie sklada , ze mam znajomych muzulmanow oraz wszelkich innych religii .Dzieki temu mam szerszy obraz , a nie taki waziutki jak ty .
   'Nawałnicę nieucywilizowanej dziczy' - myslisz , ze to jacys inni ludzie , gorsi , bo z Afryki to dzicy ? Komus brakuje edukacji .
   Ma szczescie po drugiej wojnie swiatowej kiedy tysiace Polakow , Zydow , Niemcow emigrowalo nikt im nie zabranial wyjazdow mowic - och my sami mamy za malo , wiec trzymajcie sie od nas z dala .
   Mamj nadzieje , ze jest duzo ludzi inteligentnych z dobrym sercem , ktore potrafia dawac . Ty sie musisz bardzo bac , ze tak atakujesz i masz taki wewnetrzny niedostatek .

   Usuń
  3. Nazywaj to jak chcesz. Każdy ma prawo do własnego zdania, ci "normalni" muzułmanie to tylko garstka spośród dziczy- na filmikach wyzej jest pokazane ich zachowanie i może zrozumiesz dlaczego nazywam ich tak.
   UK ugoscila imigrantów i jak się odwdzieczaja? Czy tam gdzie mieszkasz muzułmanie zachowują się jak normalnie cywilizowany ludzie czy jak psychopatyczny fanatycy religijni? Ja tez mam wiele znajomych, którzy rzucili prace w UK bo zygali juz tymi islamskimi bredniami, dookoła turbany i kobiety w czarnych wodach.
   Mogą się wszyscy na mnie poobrazac i zarzucac mi nietolerancję, zdania nie zmienie.
   Islamska holota mordowala u siebie ludzi innego wyznania, nie chcieli słyszeć o integracji, narzucają z gory innym swoje przekonania. Ich religia, która wypaczyla ich poglądy jest niebezpieczna i jest zagrożeniem dla europejczyków.
   Tak, mam obawy, ponoć tylko psychopata nie odczuwa strachu.

   Usuń