jagaa

jagaa

niedziela, 11 stycznia 2015

KONSEKWENCJE MULTI-KULTI

UWAGA! Tekst dla osób +18  Jeżeli jesteś wyznawcą jakiegokolwiek boga z jakiejkolwiek religii to przeczytaj dokładnie ten tekst i wiedz, że dopóki masz swojego boga w głowie zamiast mózgu, dopóty będziesz tylko zwykłym głupcem-narzędziem w rękach "przywódców" duchowych, którzy stworzyli religię i boga tylko i wyłącznie w tym celu, by móc panować nad  ludźmi .
"Czy będąc przeciwnikiem islamizacji swojego kraju jestem islamofobem? Nie, po prostu mam jeszcze zdrowy rozsądek. Mówią o sobie „jesteśmy religią pokoju”, brzmi to tak samo jak gdyby w 1933 roku Hitler krzyknął „kocham żydów”. W większości przypadków zdrowy rozsądek został okryty rakiem multikulturowości." -Masław z Warty


Wydarzenia ostatnich miesięcy stawiają pod znakiem zapytania demokrację, tolerancję, człowieczeństwo, zacierają się granice moralności, reguły narzuca ten co ma władzę, ludzie są podzieleni, trwa niekończąca się wojna etniczna. Wydawać by się mogło, ze walczą ze sobą "istnienia" których nie ma i nigdy nie było, walczą ze sobą bogowie a ludzie są ich narzędziem. Religia to wymyślona przez ludzi i dla ludzi krwawa ideologia, która ciągle dzieli a nie łączy. Nie istnieje na świecie ŻADNA religia, którą nazwać by można było "religią pokoju"....

KAŻDA RELIGIA OBJAWIONA TO FABRYKA POTWORÓW

zbrodnie judaizmu:  (świetne podsumowanie zbrodni judaizmu znalazłam na str.  http://wiadomosci.onet.pl/tablica/zbrodnie-wyznawcow-judaizmu-1-180-mln-ofiar-tzw-ho,1666,270154,41019115,watek.html   w pewnym komentarzu):

~aryans_rouge,


Zbrodnie wyznawców judaizmu! 1. 180 mln ofiar tzw. Holokaustu Murzyńskiego na skutek handlu Murzynami (łapanie, przewożenie do obu Ameryk i sprzedaż na targach, i dalsze tragiczne najczęściej ich losy u właścicieli) w poprzednich wiekach.
2. Zbrodnie zwodniczo
nazywane "stalinowskimi" w ZSRR a później w całym Bloku Wschodnim, liczone na kilkadziesiąt mln ofiar, dziesięciokrotnie większe od zbrodni hitleryzmu.
to
3. Ogólnoświatowy spisek w celu opanowania świata i wszystkich jego struktur i bogactw w myśl wytycznych zawartych, w ich świętym instruktarzu, księdze "świętej" - Biblii ("Stary Testament"), a szczególnie w całej Księdze Estery oraz 60 i 61 rozdziałach Księgi Izajasza:

"Wtedy, widząc to, rozpromienisz się radością i twoje serce bić będzie z radości, gdyż BOGACTWO MORZA PRZYPŁYNIE KU TOBIE, MIENIE NARODÓW TOBIE PRZYPADNIE. (6) Gromady wielbłądów zaroją się, MŁODE WIELBŁĄDY MIDIANITÓW I EFY, WSZYSCY PRZYJDĄ Z SABY PRZYWIZĄ ZŁOTO I KADZIDŁO ŚPIEWAJĄC PIEŚNI POCHWALNE NA CZEŚĆ JHWH(7) WSZYSTKIE OWCE KEDAREŃCZYKÓW ZBIORĄ SIĘ U CIEBIE, BARANY NABATEJCZYKÓW BĘDĄ NA TWOJE USŁUGI, pójdą jako miła ofiara na mój ołtarz; a tak uświetnię wspaniały mój przybytek. (8) Kim są ci, którzy się zlatują jak obłoki i jak gołębie do swoich gołębników? (9) Dla mnie gromadzą się statki, okręty tartezyjskie płyną na przedzie, aby przywieźć twoich synów z daleka; WIOZĄ Z SOBĄ SWOJE SREBRO I ZŁOTO DLA imienia JHWH, twojego Boga, i dla Świętego Izraelskiego, bo chce cię uświetnić. (10) CUDZOZIEMCY ODBUDUJĄ TWOJE MURY, A ICH KRÓLOWIE BĘDĄ CI SŁUŻYĆ, gdyż w moim gniewie cię uderzyłem, lecz w mojej łaskawości nad tobą się zlituję. (11) I twoje bramy będą stale otwarte, ni w dzień, ni w nocy nie będą zamykane, ABY MOŻNA BYŁO SPROWADZIĆ DO CIEBIE SKARBY NARODÓW POD WODZĄ ICH KRÓLÓW. (12) BO NARÓD I KRÓLESTWO, KTÓRE TOBIE NIE BĘDĄ SŁUŻYĆ, ZGINĄ, I TAKIE NARODY BĘDĄ DOSZCZĘTNIE ZNISZCZONE (13) Okazałość Libanu przyjdzie do ciebie, jałowiec, jesion i cyprys społem, aby przyozdobić moje święte miejsce, gdyż chcę uczcić miejsce, gdzie stoją moje nogi. (14) PRZYJDĄ TAKŻE DO CIEBIE SCHYLENI NISKO SYNOWIE TWOICH GNĘBICIELI I WSZYSCY, KTÓRZY TOBĄ POGARDZALI I PADNĄ CI DO NÓG, I BĘDĄ CIĘ NAZYWAĆ GRODEM JHWH, SYJONEM ŚWIĘTEGO IZRAELSKIEGO (15) Za to, że byłaś opuszczona i znienawidzona i nikt cię nie odwiedzał, uczynię cię wieczną chlubą, rozkoszą po wszystkie pokolenia, (16) I BĘDZIESZ SSAĆ MLEKO NARODÓW I KARMIĆ SIĘ PRZY PIERSI KRÓLÓW I POZNASZ, ŻE JA JHWH, JESTEM TWOIM ZBAWCĄ, A TWOIM ODKUPICIELEM JEST MOCARZ JAKUBOWY."

4. Ciągłe wywoływanie intryg, przewrotów politycznych, obalanie niewygodnych sobie rządów, wojen a także aktów skrytobójstwa o podłożu polityczno-biznesowym.

5. Tworzenie szczelnych Lobby i monopolu we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie w polityce, kulturze, mediach, bankowości, handlu sztuce, show-biznesie...

6. Tworzenie monopolu na system mediów, mających na celu ogłupiać, dezinformować społeczeństwa świata, aby szkalować, obrzucać oszczerstwami niewygodnych dla siebie wpływowych "gojów", a potem te ogłupione społeczeństwa ssać z jego mleka czyli bogactw.

7. Niewybrażalne zbrodnie ludobójstwa na narodach Palestyny i Libanu. Najpierw wypędzenie ludności palestyńskiej z jej własnej ojczyzny, na dziesiątki lat tułaczki, a potem palenie żywcem ludności cywilnej (mężczyźni, kobiety, dzieci i starcy), zakazanymi przez Prawo Międzynarodowe chemicznymi, fosforowymi zawierającymi fosfor, który doszczętnie spala człowieka.

8. Opanowanie struktur władzy w USA i Wielkiej Brytani, oraz zmuszanie przywódców tych krajów do łożenia na sztuczne Państwo Izrael w milionach dolarów a także zmuszanie tych państw do określonych działań a nawet agresji w interesie żydowskich banków i funduszów walutowych na świecie (np. Korea, Indochiny, Panama, Irak... )...

9. Jątrzenie i wichrzenie polityczne na Białorusi, na Ukrainie... i przygotowywanie nowych działań przeciwko niewygodnemu dla żydostwa i Izraela, Iranowi...

I do poczytania jeszcze lekturka poniżej :
Tak żydzi mordowali Polaków na Kresachzbrodnie chrześcijaństwa np. : krucjaty czyli wyprawy krzyżowe trwające od XI do XIV w. pochłonęły masę istnień ludzki "W IMIĘ BOGA"

"(...)podczas synodu w Clermont w swojej bulli (papież) wzywał chrześcijan do walki z Islamem, ogłosił odpust zupełny oraz zapewniał, że krzyżowcom darowane będą wszystkie grzechy przyszłe jak i przeszłe (chodzi tu głównie o darowanie grzechu, który popełniali mordując ludzi):"(...) zwracam się z pokorną prośbą, nie ja, lecz Pan, abyście wy, głosiciele Chrystusowi, częściej nakłaniali wszystkich, do jakiego by kto nie należał stanu, zarówno pieszych, jak i konnych, tak biednych, jak i bogatych, aby oni w porę pomogli wschodnim chrześcijanom i wypędzili z granic chrześcijańskiego świata ludzi tego niecnego rodzaju. Mówię to obecnym, polecam przekazać to nieobecnym. Wszak to nakazuje Chrystus. Wszystkim idącym tam w wypadku ich zgonu na lądzie czy morzu lub w boju z poganami, od tej chwili odpuszczone będą grzechy. To przyrzeczenie idącym daję ja jako upoważniony przez Boga (...)." Przemówienie papieża wzbudziło entuzjazm. Tłumy podjęły wezwanie. Hasłem krzyżowców był okrzyk: "Bóg tak chce". Ludzie wierzący, że Chrystus przyjdzie ponownie na ziemię, aby ich zbawić, postawili sobie za cel wyzwolenie Ziemi Świętej przed jego przybyciem. Na wezwanie papieża zgłosiło się wielu ochotników. Świadczyło to o wysoko rozwiniętym fanatyzmie religijnym, według którego ludzie uważali, że należy walczyć w imię Jezusa. (...)"-http://historia.pgi.pl/krucjaty.html

 zbrodnie islamu: 
zabrakłoby miejsca żeby opisać wszystkie zbrodnie islamu, więc poniżej umieszczam zdjęcia i linki;

Poniżej link ze zbrodni fanatyków islamu - bardzo drastyczne sceny, które rozwieją wasze marzenia i zachwyt "kulturą dalekiego wschodu".
 https://www.youtube.com/watch?v=49cArAK5QWU


http://racjonalista.tv/list-do-moich-braci-muzulmanow/ 

Po terrorze jakim sieją fanatycy z różnych sekt religijnych nie można się dziwić, że ludzi dopadają fobie, stają się rasistami, są nietolerancyjni - przestało mnie to dziwić, zresztą przeraża mnie sama myśl o tym, że w mojej miejscowości, obok mnie przechadzałby się jakiś turbaniarz lub pejsaty ortodoks (wrrr)
Nigdy nie wiadomo co człowiekowi, który w imię swojego boga zrobi wszystko, strzeli do głowy.
Religia która sieje nienawiść i nietolerancję oraz popiera zbrodnię nie można nazywać już religią tylko terrorem. Islam wyznawany wg terrorystów z samozwańczego państwa islamskiego jest dla mnie terrorem, a nie religią czy kulturą.
Nie dajmy narzucić sobie ideologii, która zabierze nam ukochaną wolność. 


<aktualizacja 22:42 2015-01-11>


Prawdziwa twarz IslamuNiżej zamieszczony tekst jest przedrukiem z tego demotywatora i stanowi zbiór łatwych do zweryfikowania faktów na temat Islamu. Faktów ukazujących "prawdziwe oblicze Islamu" i wyjaśniających to, co dzieje się we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwecji, itd., a skrzętnie skrywanych przez media "głównego nurtu" oraz polityków, którzy nie tylko ukrywają, ale bezczelnie kłamią wybielając Muzułmanów. Faktów które powinny być znane KAŻDEMU Polakowi i Europejczykowi. Czy politycy są aż tak nieświadomi, że nie widzą tego, co oczywiste? 
Obserwując trendy panujące w całej UE jest to zarządzenie odgórne, a tym samym jasnym jest, że politycy są ubezwłasnowolnieni; to ślepe i bezmyślne marionetki posłusznie wykonujące "zalecenia władców", nie liczące się z tym, że reprezentując interesy "grup wpływu" wielokrotnie działają na szkodę obywateli oraz państwa, w którym sprawują władzę. A czy takie działania nie są określane mianem "zdrady stanu"?  Hmm...
Można postawić także inne pytanie: "Cui Bono?". Komu i dlaczego zależy na islamizacji Europy i kim jest ta grupa, która trzyma polityków za jądra tak mocno, że ci boją się oddychać bez ich zgody? Odpowiedź "muzułmanom" nie jest poprawna. Proponuję zapoznać się z poniższym tekstem oraz samemu poszukać odpowiedzi na pytanie "Cui Bono?"...

,,Po ostatnich zdarzeniach tj. morderstwa w Anglii, Francji czy Turcji postanowiłem rozpowszechnić opinii społecznej temat Islamu. Pragnę Wam przedstawić prawdę i tylko prawdę, bez żadnej propagandy medialnej. Mówię jak jest! A jest źle i będzie tylko gorzej. Z racji, iż społeczeństwo nie lubi przyswajać większego zakresu wiedzy, postaram się to opisać w bardzo dużym skrócie:
Czym jest islam?
 • Islam to projekt geopolityczny i system rządowy czyli polityczna ideologia, islam to nie tylko religia, on nakazuje wszystko łączenie z ubiorem i z spożywanym pokarmem.
 • Islamizm jest jak nazizm oraz komunizm - nie ma poszanowania do granic terytorialnych, a jego ideologia polega na rozszerzeniu myślenia i życia na cały świat
 • Muzułmanie odbierają Nasze prawo jako prawo oparte na bazie porozumienia i głosowania, czyli dżahilijji – manifestacjach niewiary, a nie prawie allaha.
 • Islamiści tylko czekają, aż fala emigrantów zwiększy swą liczebność, zwiększy siłę polityczną, a wtedy zobaczymy… prawdziwą twarz fundamentalnego islamu.
 • Według muzułmanów występuję podział świata na:
  muzułmanów i niemuzułmanów – niemuzułmanin nie może mieć władzy nad muzułmaninem
  czyli świat dzielimy na terytorium islamu (dar-al islam)i terytorium wojny, czyli Nasze tereny są terenami wojny. W Koranie napisane jest, że teren który kiedyś był zajęty przez islam musi być znów islamski.
 • I tak dochodzimy do dwóch fal wojennych szerzących islamizm na świecie.
  Pierwsza miała miejsce w VII wieku i pochłonęła między innymi 17mln hindusów, dobrze przeczytaliście 17mln!!! Muzułmanie zajęli północną część Afryki oraz zachodnio-środkową część Europy. Dopiero zostali pokonani we Francji.
  Druga fala miała miejsce w XVII wieku i tylko i wyłącznie dzięki Nam Polakom dzisiejszy świat nie jest islamski, a data 11 września 1683 powinna być jedną z najważniejszych dat w historii ludzkości. Wtedy to w Bitwie pod Wiedniem Polski Król Jan III Sobieski uratował świat.
 • 11wrzesnia – mówi Wam to coś? To miał być powrót islamizacji świata! To nie przypadek!
 • - Muzułmanie będą prowadzić wojny dopóki każdy człowiek na ziemi nie powie: „nie ma boga oprócz allaha, a mahomet jest jego prorokiem”.
 • - Islam nie jest religią osobistego użytku
 • Islam jest formą władzy nad światem – to jest bardzo ważne! Należy o tym pamiętać.
 • - Ważne jest także przesłanie Koranu które mówi o tym, iż Koran nie gwarantuje raju, raj i horyse (dziewicę) gwarantuje tylko jedno: zabicie niewierzącego bądź poniesienie śmierci w imię allaha. Prędzej czy później uśpieni muzułmanie też będą chcieli znaleźć się w raju bo w przeciwnym razie ich wiara nie miała by sensu. Tak dużo mówi się o tym, że nie wszyscy muzułmanie są źli, że nie wszyscy są terrorystami, ale wszyscy terroryści są muzułmanami. Ci co udają dobrych sami wyparli z siebie zło które niesienie Koran jednak wtedy ich wiara staje się frustracją bo nie mają zapewnionego raju.
 • Według mahometa mogą kłamać także uważajcie!
 • W Islamie panują dwie rożne osobowości - wśród swoich cieszysz się ze śmierci niewiernych i skandujesz imię allaha, a wśród niewiernych okazujesz im dobroć, okazujesz im troskę i współczucie – tak działa ten system w krajach zachodnich.
 • Edward Said (propagandzista islamski) rozpowszechnił te teorie o dobroci muzułmanów na uniwersytetach i w mediach.
 • i teraz krytyka islamu to rasizm i imperializm. Said chciał przyzwyczaić ludzi, że muzułmanie zostaną w USA na dobre oraz naucza, iż nie należy kwestionować islamu bo jest on religią pokoju…
  Urosło do to tego stopnia, że dyskusja na temat islamu jest już obecnie niemożliwa bo każdy kto ją zakwestionuje jest rasistą i szerzycielem nienawiści - wygasza to jakąkolwiek debatę.
 • Mamy także coś takiego w Islamie jak szariat - czyli prawo islamskie – ono mówi o wszystkim; o karaniu, o zabijaniu niewiernych - jest to system władzy
 • Oraz mamy także dżichat czyli wojnę/ dżihat nie pozwala na negocjację z niemuzułmanami, jedyną opcją jest hudny czyli okres 10letniego rozejmu – po to aby siły islamskie mogły się wzmocnić, aby mogły znów zaatakować silniejsze.
 • 1rok w Islamie datowany jest nie na od urodzin mahometa, ale od przejęcia przez niego wodzy armii
  Kim był mahomet? - prorokiem pedofilem, który ożenił się z Aiszą gdy ta miała 6lat, w wieku 9 lat zaczyna uprawiać z nią regularne gwałty bo chyba seksem tego nazwać nie można? – każdy kto przyzwala na islam oraz stanowczo się jemu nie sprzeciwia przyzwala na szerzenie pedofilii, bo ta w islamie jest dozwolona.
 • W Chrześcijaństwie ksiądz z ambony nawołuje do nawrócenia, a w islamizmie ich przywódca Dychowy wymachując mieczem mówi o ścinaniu głów niewiernym i zachęca do mordowania w imię allaha/ w Chrześcijańskich TV religijnych dzwoniący ludzie na antenie modlą się, a w islamizmie dzieci 10letnie dzwonią aby przywódców duchownych zapewnić o swej wierze i o tym, że chcą zostać męczennikami w imię allaha i zabić niewiernych, samemu przy tym ginąc. Tym dzieciom wmawiane jest, że w raju będą miały wszystko, wszystkie zabawki świata, tylko muszą zabić niewiernych czyli Nas. Bo niewiernymi są wszyscy którzy nie wyznają allaha.
 • Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem - dlatego powinniśmy się łączyć, ateiści, Chrześcijanie i inni aby obalić największe realne zagrożenie dla Nas wszystkich!!!
  I nie dać się powielanej przez władze pokojowości islamu, która jest bzdurą. Rzygać mi się chcę jak słucham dawnych przemówień Busha i mówieniu w nich, że islam jest pokojowy. Rzygać mi się chcę jak durni przywódcy mówią, ze Chrześcijanie mogą się uczyć sporo od islamistów… Rzygać mi się chcę jak lewacy usiłują walczyć z Patriotyzmem Polskim i próbują Nam wmówić, że dla Islamu trzeba być tolerancyjnym. NIE nie trzeba! My mówimy NIE! Nie można być tolerancyjnym dla ludzi którzy chcą Nas zabić! Oni w TV mówią o sposobach zabijania niewiernych, a My nie możemy nazwać ich złą religią i dlatego durna Europa zmierza właśnie ku zagładzie!!! Tylko idioci wiedząc o tym będą dalej tolerancyjni.
 • W Koranie dobre wersy zostały unieważnione na rzecz wersy miecza i od tej pory tylko one obowiązują więc nie ma dobrego islamu!
Albo MY albo oni!!!
Krucjata? – pewnie komuchy się na to powołają…

Wyprawy krzyżowe były prowadzone w obronie swoich terenów – zabijanie wrogów, którzy zajęli Nasze ziemi i którzy Nas mordowali nie może być złem nieusprawiedliwionym. Żołnierz który broni swej Ojczyzny przed najeźdźcą nie może ponosić za to kary!
Dowody?>
Proszę:
627r
Koran
9:5
„zabijajcie niewiernych gdziekolwiek ich znajdziecie”
98:6
„Zaprawdę ci, spośród ludzi Księgi (Żydzi i Chrześcijanie) którzy nie uwierzą w Islam i bałwochwalcy (wyznający inne wiary) będą w ogniu piekielnym przebywać na wieki. Oni są najgorsi ze stworzeń!”
Tom 4, Księga 52, Hadis nr 53
„Każda próba walki dla sprawy Allaha jest lepsza niż cały ten świat i wszystko co w nim jest”
9:29
„Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w allaha i w dzień ostatni, którzy nie zakazują tego co zakazał allah i jego posłaniec i walczcie przeciw ludziom Księgi (Żydzi i Chrześcijanie) którzy nie poddają się Religi prawdy – dopóki nie zapłacą daniny i nie zgodzą się wam ulec i nie będą waszymi poddanymi”
Wersy miecza
9:5
Kiedy miną święte miesiące, zabijajcie niewiernych gdziekolwiek ich znajdziecie; chwytajcie ich i oblegajcie przygotowując na nich wszelkie zasadzki.”
5:33
„Zapłatą dla tych, którzy zwalczają allaha i jego posłańca i chcą szerzyć zepsucie na ziemi będzie to, iż będą zabici lub ukrzyżowani, albo też obetnie im się ręce i nogi naprzemianlegle”
Tom 8, Księga 82, Hadis nr 795
„Prorok (mahomet) obciął dłonie i stopy mężczyznom z plemienia Uraina i nie przeżegał ich krwawiących kończyn, aż nie umarli.”
9:111
„Zaprawdę Bóg kupił u wiernych ich dusze i ich majątki w zamian za co otrzymają Raj. Oni walczą w sprawie Allaha, więc zabijają i są zabijani.”
Tom 4, Księga 53, Hadis nr 386
„Nasz Prorok, wysłannik naszego Pana rozkazał nam, abyśmy walczyli z wami, dopóki nie zaczniecie wyznawać allaha.”
„Nasz prorok przekazał nam słowa naszego Pana: ktokolwiek z nas zginie jako męczennik pójdzie do Raju i będzie wiódł życie w luksusie, jakiego nigdy nie widział, a ci z nas co zostaną żywi będą nad wami panować.”
8:67
„Nie jest odpowiednim dla Proroka aby brał jeńców i uwalniał ich za okup, dopóki nie dokona wielkiej rzezi wśród swych wrogów na świecie”
47:4
„Kiedy więc spotkacie w walce w sprawie allaha niewiernych tnijcie ich karki, aż zabijecie i ranicie wielu. Wtedy mocno zaciśnijcie na nich pęta, weźcie ich w niewolę.”
„allah pozwoli Wam walczyć bo chciał doświadczyć jednych przez drugich, a do co tych którzy zostaną zabici na drodze Boga to ich uczynki nie będą daremne.
5:51
„O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie Żydów i Chrześcijan za auliya (przyjaciół, opiekunów, pomocników itp.) Oni są przyjaciółmi jedni dla drugich, a ten z was kto bierze ich za przyjaciół sam jest jednym z nich.
Tom 4, Księga 52, Hadis nr 196
„Apostoł allah rzekł: Otrzymałem rozkaz by walczyć z ludźmi dotąd, aż powiedzą: nikt nie może być czczony oprócz allaha”
Pamiętajcie, że największy strateg w historii jakim był Józef Piłsudski już 6lat przed wojną czyli w 1933r wiedział, że dojdzie do ataku zbrojnego niemiec na Polskę i już wtedy chciał uderzyć w hitlera, ale niestety nie posłuchano go, a sam Marszałek wkrótce umiera, jak się dalsze losy potoczyły – wszyscy wiemy, ale jedno jest pewne: Nasz atak i tak byłby obroną, obroną przed nieuniknionym, wyprzedzeniem ciosu niemiec. – jak mawiał. Stwórzmy nową wizję obrony koniecznej i zróbmy porządek ze złem muzułmańskim."
Pozdrawiam
A.M.

5 komentarzy:

 1. 100/100. Praktycznie wyeksploatowałaś temat maksymalnie. Mogę tylko podpisać się pod tym, czym tylko się da.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram szczegolnie po13.11.2015 Paryz i po zamachu na samolot pasazerski, rosyjski. Nalezy zaczac od wychowania po europejsku dzieci z rodzin islamskich-nawet pod przymusem. Wyciac wszystko z koranu i islamu co dot. przemocy. Zostanie 1-2% i tyle. Ten z muzulmanow, ktory nie zgodzi sie na to i uczciwie nie wprowadzi tego do swojego zycia codziennego ten niema prawa mieszkac w Europie. Europo od Portugalii po Ukraine i Rosje i od Grecji i Italii po Finlandie,Szwecje i Islandie,Irlandie Bądz Silna Roztropna i Wytrwała!

  OdpowiedzUsuń