jagaa

jagaa

niedziela, 18 stycznia 2015

Antypolonizm propagowany przez żydów którzy również skutecznie są piewcami antysemityzmu?

„Każda prawda najpierw jest ignorowana, później wyśmiewana, następnie zwalczana, by na końcu stać się oczywistą.” (http://wspanialarzeczpospolita.pl)

Polacy, obłupieni z tożsamości, odcięci od swoich korzeni, zmanipulowani i okradzeni, siedzą w domach zastanawiając się który rachunek najpierw zapłacić; za prąd czy może za dwa worki węgla wzięte "na kreskę"? Czy zostanie parę groszy na kości na zupę? Taką rzeczywistość ufundowali nam ludzie, którym Polacy zaufali, prawda okazuje się inna... Jesteśmy tylko narzędziem w rękach największych manipulatorów, kłamców i morderców historii. Sami się domyślcie o co mi chodzi. Ci sami ludzie stworzyli takie (bez)prawo, że nie mogę dzisiaj napisać co myślę (nie ważne czy mam rację czy nie), bo za to grozi mi 3 lata ciupy. Hmm w moim kraju, będąc Polką nie można mi bronić Polski, bo (ku..a) grozi mi 3lata!! Absurd! 
Nie sądziłam, że jest aż tak źle, że Polacy w innych krajach są przedstawiani jako bezduszni złodzieje i mordercy. Pejsate szmaty plują na nas i zrzucają winę za wszystkie nieszczęścia na świecie na nas Polaków. 
Też nie wiedzieliście, że w Izraelu za "holokaust" żydków obwinia się Polaków? to obejrzyjcie filmik poniżej, szczególnie od 2:40


I co wy na to?

"Tak, oni naprawdę tak są uczeni w szkołach. Nas okłamują na historii i ich okłamują na historii. Nam umniejsza się nasze sukcesy i każe celebrować porażki, a im dodaje się naszych zbrodni. Efekt jest niesamowity! My myślimy, że jesteśmy do dupy, a oni myślą, że jesteśmy mordercami. Najgorsze jest to, że z każdym pokoleniem takie kłamstwo coraz trudniej wyplenić, szczególnie z durnego umysłu, a takich niestety nie brakuje. Mądry sprawdzi w innych źródłach i trafi do takich jak np. ten blog, który pokieruje go dalej, ale większość zrobi wszystko, byle tylko nie myśleć. Postawi autorytet za prawdę, a nie prawdę za autorytet."

Jeśli kogoś zainteresuje temat, to poczytajcie sobie o holokauście Słowian
Każdy powinien bynajmniej przeanalizować ten artykuł i wyciągnąć wnioski...

Jesteśmy poniżani, oczerniani, przypina nam się łatki "winni".  Mimo, że w II wojnę św. zginęło 30mln Słowian(5 razy więcej niż żydów) a żydów ponoć 6mln, to jednak mówi się tylko o żydach, opłakuje się głównie żydów, a o Słowianach, którzy byli już zwalczani długo przed II wojną - CELOWO.


Słowiańską tożsamość ZAWSZE próbowano wymazać z historii i świadomości ludzi, zatrzeć ślady, wyplenić, obrócić na korzyść morderców Słowiańszczyzny.
Na szczęście nasza słowiańska tożsamość jest zapisana w naszych umysłach tak głęboko i trwale, że mimo stuleci nie damy się odciąć od swoich korzeni.


Historią manipulują ludzie, którzy szalę korzyści chcą przegiąć na swoją stronę, chcą się wybielić w oczach świata, chcą z siebie zrobić "męczenników" - by cały świat im współczuł.
Dla porównania, za antypolonizm jaka jest kara? - żadna, bo za antysemityzm grozi 3lata więzienia w Polsce. To my jesteśmy zniewoleni w naszym własnym kraju a żydostwo się panoszy i żąda ciągle to większych praw w Polsce. 

Okradają nas ze wszystkiego, np. aktualny temat o kopalniach , kto i dlaczego? Poczytajcie TUTAJ - "Żydostwo wydelegowane z całego świata przybyło na żer do Polski. Żydofaszystowskie koryto zrobione na plecach górników!"Naród izraelski nie był nigdy wiele wart, co im ich wodzowie, sędziowie i prorocy tysiąckrotnie wypominali, posiada on bardzo mało cnót, natomiast nieomal wszystkie wady. Cóż można powiedzieć o takim narodzie, który w swej wielowiekowej wędrówce znaczy tylko ślady wojen, zepsucia i wyzysku innych narodów? Nikt też się dziwić nie może, że nie mamy do Żydów zaufania i że uważamy za obowiązek strzec naszej kultury od skażenia jej przez nich.

 Nie znam w państwie gorszej zarazy od Żydów z powodu ich oszustwa przewrotności, lichwy i wyzysku. Wprowadzają ludzi w nędze i wykonują wszelkie podłości, którymi by się inni uczciwi brzydzili.
 • Autor: Maria Teresa
 • Źródło: Teodor Jeske-Choiński, Historia Żydów w Polsce
 •  
 • Prawie we wszystkich krajach europejskich rozszerza się potężne wrogie państwo, które wojuje stale z innymi państwami i uciska okrutnie obywateli. Państwem tym jest żydostwo.
 • Prawo powinno wszędzie wkroczyć, gdzie dobrobytowi grozi ruina. Państwo nie może na to spokojnie patrzeć, gdy naród godny pogardy, niszczy dwa departamenty Francji. Musimy uważać Żydów nie tylko za odmienną sektę, lecz traktować ich wprost jako osobny naród. Byłoby to zanadto wielkim upokorzeniem dla ludu francuskiego, gdyby się miał dostać pod rządy najniższego ze wszystkich plemion. Żydzi są rozbójnikami naszych czasów, istnymi krukami. Może by nie było źle przenieść ich z prowincji pogranicznych i rozpędzić po całym kraju; można by im także wytrącić z rąk handel, w którym się lichwą zniesławiają
   Żydzi to wierutni kłamcy i pijawki krwiożercze. Oni to kłamliwymi objaśnieniami sfałszowali i przekręcili całe Pismo Święte. Pełni wszelkiej złości, skąpstwa, zawiści i nienawiści wśród siebie, zieją przekleństwem względem nas. Są tak grubo zaślepieni, iż nie tylko praktykują lichwę, ale uczą, że ta lichwa jest prawem im nadana, że sam Bóg przez usta Mojżesza nakazał uprawiać lichwę wśród innowierców. Pod słońcem nie ma chciwszego narodu na pieniądze, jak Żydzi, nawet gdy myślą o nowym Mesjaszu cieszą się nadzieją, że on zabierze złoto i srebro wszystkim narodom i rozda Żydom.


  • Żydzi są nieznośnym ciężarem naszym. Narzekają na nas, że ich gnębimy i uciskamy, a tu nie ma wśród nas nikogo, co by na oścież nie otworzył drzwi domów swych, aby wyszli do miejsca, z którego do nas przybyli. Jeszcze byśmy ich podarunkami obsypali na drogę, by się tylko od nas wynieśli. Nie my uciskamy Żydów, jeno Żydzi nas w naszym własnym kraju uciskają, my w pocie czoła pracujemy, a oni spokojnie owoc naszej pracy kradną. Żydzi wymyślają nam od gojów, życzą nam w swych szkołach i modlitwach nieszczęścia i rabują nasze pieniądze i dobra lichwą. Nie wierz lisowi na zielonej łące, nie wierz Żydowi, gdy przysięga. Żyd jest przekonany, że jemu wolno przysięgi nie dotrzymać, tak uczy Talmud.

 • Żydzi są rasą działającą na podobieństwo dżumy i cholery, rasą dla ogółu tak niebezpieczną, że zasłużyła na wytępienie zanim się jeszcze zrodziła. Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie, o mentalności i skłonnościach najpodlejszych z podłych i najbrudniejszych z brudnych
  • Autor: Giordano Bruno
  • Opis: 1584.
  • Źródło: Zbigniew Kowalewsky, Żydzi się przedstawiają, Wyd. Glob, Warszawa 1944, s. 3.
   
 Mały narodek żydowski ośmiela się okazywać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich ludów, jest zawsze zabobonny, zawsze pożądliwy cudzych dóbr, czołobitny w nieszczęściu, a zuchwały w szczęściu.
 • Autor: Wolter
 • Źródło: Teodor Jeske-Choiński, Historia Żydów w Polsce.
źródło powyższych cytatów:  http://pl.wikiquote.org/wiki/Antysemityzm

Polecam film Max Kolonko - m.in.o propagandzie w tv, i żydowskiej "edukacji".

Okłamuje się nas na każdym kroku, jak wspomniałam, słowiański rodowód, historię i tożsamość starają się wymazać wrogowie SŁOWIAŃSZCZYZNY.

Przykład; do poczytania ciekawy artykuł:

Pierwsze przykazanie lingwistyki: Zawsze ignoruj rdzeń słowiański!

Autor w ciekawy sposób, zmuszający do zastanowienia się nad tematem, opowiada i analizuje.

I jeszcze artykuł, http://slowianolubia.blogspot.com/2014/11/jestesmy-stad.html dzięki któremu powstał ten post, metodą "po nitce do kłębka" ;) 

 Nie możemy się poddawać, rezygnować z walki o swoją tożsamość, nie możemy zgadzać się, by naszą historię pisali wrogowie Słowiańszczyzny, nie możemy pozwolić, by nasze polskie ziemie kolonizowali kosmici z pejsami, by kradli nasze ziemie, by niweczyli to, o co nasi Przodkowie walczyli przez setki lat. Pamiętajmy, że nasza słowiańska historia zaczęła się na długo przed polaniem nas "chrzczoną wodą" przez kolejny twór wrogi Słowiańszczyźnie - chrześcijaństwo.

Nie jest naszą cechą słabość czy poddawanie się typu "nie mam już siły", "odechciewa mi się", "to nie ma sensu". Nie wiecie jaką reakcję powoduje chociażby jeden malutki artukulik propagujący SŁOWIAŃSKĄ HISTORIĘ I TOŻSAMOŚĆ.

Żydów krew zalewa tak samo jak watykańskich indorów boga, gdy widzą odradzanie się WIELKIEJ SŁAWII.  Szlag ich trafia, że nie mogą narzucić nam swoich zasad i swoich urojeń.

Dostają furii, kiedy widzą, że kłamstwo propagowane przez stulecia o ich urojonym bogu przestaje być prawdziwe i niepodważalne.

Czują zagrożenie, kiedy widzą, że Słowianie przestali się bać..

Bo strach to jedyne kajdanki dla człowieka..

Życzę wszystkim znajomym blogerom jak i czytelnikom, którzy budzą się i uciekają z urojonego świata religii, więcej odwagi, chęci do działania i walki o naszą kulturę, naszą słowiańską kulturę, bo obcej mieliśmy jak dotąd pod dostatkiem.

I przypominam tym, którzy knują już jak tu mnie wykurzyć z sieci i zamknąć mi "usta", że nie mam najmniejszego zamiaru rezygnować z publikacji, i że nie znam takiego słowa jak strach, na mnie to nie działa. 

Gardzę judaizmem, islamem i chrześcijaństwem, uważam ich za morderców historii polskiej, słowiańskiej tożsamości i złodziei ziem polskich. 

Pozdrawiam odwiedzających!
Aktualizacja 2015-01-18, 21:40

Kolejnym dowodem na to, że w Polsce jest uprawiany antypolonizm przez parchów z pejsami, jest reklama przez żydomedia filmu pt. "Ida"  reż. Pawła Pawlikowskiego  


4 komentarze:

 1. Zgadzam się z Maxem Kolonko. A komentarzem niech będzie cytat :"Jeżeli boisz się głosić prawdę, już jesteś niewolnikiem" H. Pająk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za wyrażenie opinii, Anthony.
   Dobry cytat.

   Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Pełna zgoda. Tyle że co do holocaustu żydowskiego, sprawa jest nader jasna. Im nie chodzi o żadne współczucie. Im chodzi tylko i wyłącznie o...pieniądze i wpływy. Nawet Norman Finkelstein (sam będąc żydem, choć nie syjonistą), przedstawił problem nader dokładnie i szczegółowo.

  W całościowym ujęciu zagadnienia brakuje jednak podstawowej rzeczy- edukacji. Jak wiadomo nie tylko media ale i programy edukacyjne dla uczniów szkół, generowane są przy użyciu tych samych środków i opierają się na wytycznych tych samych gremiów. Zatem jedyna sensowna edukacja w tym względzie, dotyczyć może rozpowszechniania właściwych informacji w internecie przez odpowiednie strony, blogi (jak ten właśnie) i przekierowywanie w kolejne miejsca, gdzie można jeszcze zaczerpnąć wartościowej informacji. Trzeba się jednak śpieszyć, bo być może znajdujemy się w sferze schyłkowej i za jakiś czas informacje tu udostępnione zaczną znikać jak rosa w upalny poranek. W końcu "pasożyt" czuwa i nie zawaha się przed wprowadzeniem dotkliwszego zamordyzmu.
  Jedyna nasza szansa dzisiaj, to organizować się oddolnie i wspólnotowo. Taki powrót do zródeł i zasad, które być może pozwolą na nowo rozpoznać to co istotne. No bo na te znajomości i przymierza przez internet to powiedzmy sobie szczerze- nie ma co liczyć. Bo jak nam to odłączą, to i tak wszystko idzie w...

  Świetna robota
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czyż nie przez współczucie tuż po wojnie dostali ziemię zrabowaną Palestynie? Jacy oni są to wystarczy przeczytać izraelską Deklarację Niepodległości - i porównać z rzeczywistością.
   Czytamy m.in. " Wyciągamy przyjazną dłoń do wszystkich sąsiadujących z nami państw i ich narodów, oferując pokój i zgodne sąsiedztwo." - dłoń z bombkami? Kto jest katem, a kto ofiarą - wystarczy porównać sobie, ile jest ofiar po jednej stronie, a ile po drugiej, i po której stronie zginęło najwięcej cywilów?

   Informacja jest cenniejsza od pieniędzy, ponieważ daje władzę ;) Może w internecie informacje, które są niewygodne dla pewnych grup społecznych, zaczną znikać, ale nie przejmuję się tym aż nadto, informacja puszczona raz w przestrzeń zawsze przyniesie plon, mniejszy lub większy, ale zawsze :)
   Ważne, że kłamstwa historii i ogólnych teraźniejszych bzdur, jakimi są karmieni ludzie, zaczynają być odkrywane, społeczeństwo budzi się, po woli niestety, ale jednak budzi się z urojeń.

   W internecie nie jesteśmy anonimowi, Medart, masz na przykład moje ip to masz także lokalizację :))))
   Więc jak nam wyłączą wirtualny świat, to wszyscy się odnajdziemy ;)
   Przecież mamy swoje zasady...

   Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń